با کمک فویل آلومینیوم با درد خداحافظی کنید _ خاصیت درمانی و شگفت انگیز فویل آلومینیومی

10908
graphicstock.com

از کاربردهای ویژه ی فویل آلومینیومی چه میدانید ؟ میدانستید با فویل آلومینیومی میتوان بسیاری از درد ها را تسکین داده و درمان کرد.

با فویل آلمینیوم با درد ها خداحافظی کنید

آیا تا به حال شنیده اید که آلومینیوم معمولی می تواند برای از بین بردن درد استفاده شود؟

همه ما یک رول فویل آلومینیومی در آشپزخانه داریم و از آن استفاده های زیادی می کنیم اما جالب است بدانید که این فویل خاصیت درمانی شگفت آوری نیز دارد به کمک آن می توان برای درمان بی خوابی ، رفع خستگی و پیشگیری از سرماخوردگی استفاده کرد.

- Advertisement -

کاربردهای فویل آلومینیومی

رفع زردی دندان با فویل آلمینیوم

قرار دادن فویل آلومینیومی به همراه خمیری خاص روی دندان فواید بسیاری دارد و موجب درخشان و سفید شدن دندان های شما میشود بسیاری از متخصصین بر این باور هستند که این کار روش درمانی بسیار موثری محسوب میشود

خستگی تان را به در کنید
استفاده از فویل آلومینیومی برای ازبین بردن خستگی یک روش قدیمی است که از سوی بسیاری ازکارشناسان در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است در این روش کافی است شما چند نوار فویل آلومینیوم را در فریزربه مدت دو تا چهارساعت قرار داده و سپس آن ها را بر روی صورتتان به خصوص در ناحیه گونه ها و یا پلک های خود بگذارید و زمانی که احساس کردید خستگی شما ازبین رفته و عضلات صورت شما شل شده آن ها را از روی صورتتان بردارید.
تسکین درد مفاصل
فویل آلومینیوم در درمان درد به خصوص در مواردی مانند آرتریت(التهاب مفاصلنقرس، سیاتیک و درد پاشنه بسیار موثر است
در این روش فویل را بر روی ناحیه دردناک قرار داده و با یک باند دکتری آن را محکم کنید، این فویل باید به مدت طولانی در حدود یک شب تا صبح در طول روز بر روی محل درد باقی بماند. این کار را برای مدت 10 تا 12 روز ادامه داده و سپس به مدت 2 هفته به آن ناحیه استراحت دهید. اگر درد همچنان ادامه داشت این روش را تکرار و دوباره 2 هفته آن را متوقف کنید.
درمان آفتاب سوختگی
فویل آلومینیوم می تواند به تسکین سوختگی کمک کند این روش یکی از موثرترین روش های درمانی است دکتران تروما دانشگاه ویسکانسین توصیه می کنند.
بیمارانی که دچار سوختگی شده اند لباسی از فویل به تن کنند و برای التیام زخم های سوختگی خود ابتدا آن را با آب سرد شسته و با یک پارچه نرم خشک کنید سپس یک لایه نازک از پماد سوختگی را روی محل آسیب دیده قرار داده وبا گاز استریل پانسمان کنید. حال به دور گاز استریل فویل آلومینیومی پیچیده و آن را با باند دکتری ببندید تا زمانی که احساس کنید درد شما تسکین پیدا کرده اجازه دهید در همین حال باقی بماند.
تسکین دهنده معجزه آسا برای درد قطع عضو
اگر تحت عمل جراحی قطع عضو قرار گرفته و به درد فانتوم (دردی است که در فقدان یک عضو از بدن درک می شود) گرفتار شده اید این حملات دردناک را با بستن فویل آلومینیوم از بین ببرید.
از شر علائم سرماخوردگی وآنفولانزا خلاص شوید
در فصل سرماخوردگی و آنفولانزا درمان علائم بدون استفاده از آنتی بیوتیک سالم ترین روش درمانی است، شما می توانید برای انجام این روش پنج تا هفت لایه از فویل آلومینیوم را به دور پای خود بپیچید و یک ساعت اجازه دهید در همین شکل باقی بماند سپس به پای خود به مدت دو ساعت استراحت داده و این روند دوباره تکرار کنید.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید